Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit kérnétek a 18 szülinapo...

Ti mit kérnétek a 18 szülinapotokra?

Figyelt kérdés

2 hónap és 18 leszek, és a nagyszüleim azt mondták, hogy kezdjek el gondolkodni, mit szeretnék a 18. szülinapomra.....gyűrű, nyaklánc, karlánc??? Még nem tudtam válaszolni.... vagy esetleg vmi mást?

Vagy bízzam rájuk szerintetek?

18/F



2014. jan. 15. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bízd rájuk. Az ajándékozás az ő dolguk legyen és jelentsen örömet neked, amikor az ajándékot megkapod. Ha te mondod meg, hogy mit akarsz, akkor az olyan is.
2014. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én éppen ellenkezőleg gondolom. Szerintem mondd el nékik mit szeretnél, mert nincs rosszabb, mint egy haszontalan, 'lapos' ajándék, amihez még örömöt is kell tettetni. Gyűrű, nyaklánc szerintem jó ötlet, de te tudod :)
2014. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is hamarosan 18 leszek. Én egy utazást fogok kérni a barátommal :)
2014. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bízd rájuk, az egy örök emlék lesz hidd el nekem :)
2014. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kérj tőlük egy autót. Mondjuk egy VW Passat Alltrack-ot
2014. jan. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat, jöhetnek még :)


autó nem kell, mert a Berlingo-jukat is én fogom használni, papa már nem vezethet....

2014. jan. 16. 07:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyi a keret?


Mert én inkább egy jó órát javasolok. Ékszernek az én véleményem szerint nincs értelme, az csak dísz. Az óra viszont dísz ÉS hasznos eszköz, társad a mindennapokban :)

Egy normális automata/mechanikus óra még a gyerekedet is ki fogja szolgálni megfelelő karbantartás mellett.(Nekem mindkét nagyapámtól (!!) van egy-egy órám, hétköznapokon az egyiket, kiöltözéshez a másikat hordom. Előbbi 20 éves, utóbbi 40, és teljesen jól működnek) 50e alatt ott vannak az Orientek, 50-200e között Seikok, 200e környékén és kicsivel fölötte Tissot, Certina - vagy bármi más gyár, ami ETA szerkezeteket tokoz. Ezek megbízhatóak, némi beszabályozással és pici odafigyeléssel teljesen pontosak.

2014. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ravel válasza:

Az órát én is jó ötletnek tartom, de szerintem az ékszer sem hülyeség. A hétköznapokon én sem vagyok nagy ékszeres, de az olyan eseményeken mint 18.szülinap, ballagás stb. szerintem igenis ilyen maradandó ajándék a jó.

Mert oké h egy nyaklánc nem hasznos, de ha egy fényképezőt kérsz pl az simán elromlik/elavul egy ékszer pl viszont megmarad és szép emlék lesz később is.

2014. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!