Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi a frászt adjak a 17....

Mi a frászt adjak a 17. születésnapjára a barátomnak?

Figyelt kérdés

Közös képes párnána gondoltam. de nem tudom örülne e neki.. romantikus tipus.. de kiírtam itt kérdésnek, hogy fiúk mit szólnnátok egy közös képes párnának , születésnapotokra ha ezt a barátnőtöktől kapnátok?! és azt válaszoltátok, hogy szerintetek nem örülne neki, mert a fiúk nem szeretik a giccses dolgokat .

Tanácstala vagyok.

Segítesetek .. sürget az idő.. , de nem tudom mit csináljak.. szerintem olyan dolgot kéne neki adnom, ami mindig ha ránéz én jutok róla eszébe .. :)

tehát

-romantikus tipus

-foci rajongó

segítesetek CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKKAL!


2013. okt. 4. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
ha már közös képre gondoltál, egy szép keretben add át neki. Vagy vegyél két mozijegyet egy jó filmre, vagy hívd meg a Planetáriumba, süssél neki tortát egy nagy 17-essel.
2013. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit vegyek, mit adjak? Szörnyű hogy mennyire fantáziátlanok a fiatalok. Közös kispárna !! Hát ez aztán giccs a javából. Legalább annyira giccs mint a piros kis Valentin szív.
2013. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!