Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. születésnapra fiúnak mit...

18. születésnapra fiúnak mit vennétek?

Figyelt kérdés

Valami jópofa dologra gondoltam, legalábbis olyanra, amit tud használni. Én vagyok a barátnő. Lehetőleg minél olcsóbban szeretnék valamit (kb 1000-2000 Ft-ot szánnék rá, mert más ajándékot is kap még mellé).

Focizik, de az már kicsit sablonos lenne. Valami olyan lenne jó, ami azért csak a "nagy felnőttéválásra" emlékezteti.

Valakinek valami ötlet?

Ha kértek egyéb infót, privátban leírom.



2013. szept. 19. 21:04
 1/5 anonim válasza:

Hát tuti nem hasznos infó , és lepontozod de én, ezt adom tesvéremnek a 18 dik születésnapjára, az erotik kiállítás után majd .

http://www.youtube.com/watch?v=bxtxIjgjImM

2013. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja hát nem fogom elküldeni sztriptíz bárba és én sem fogok neki így csinálni.
2013. szept. 20. 14:49
 3/5 anonim válasza:
eritic....mik vannak,hát ha jót akarsz neki,akkor sexuális jellegű dolgok felejtősek.Szerintem,az is elég ha valami finomságot veszel neki,amit mondjuk saját kezűleg csomagolsz be,vagy valami kis apróság ami mindíg emlékeztetni fogja,hogy te adtad neki :)
2013. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2000ből össze tudsz dobni egy vacsit
2013. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 18.-ra barátnőimtől táncolós Elvist kaptam a kocsiba. Autóm még nem volt, mégis nagyon örültem neki, mert a saját autó is a felnőtté válás egyik fontos állomása, és ezzel előre vetítették :) (jogsim már volt hozzá) Vagy valami szép ital, mert már legálisan fogyaszthatja, bár az elég snassz és 2000-ből nem is igen lehet emlékezeteset vásárolni..
2013. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!