Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Nem tudom hogy mit adjak anya...

Sajttt kérdése:

Nem tudom hogy mit adjak anya szülinapjára,2 nap múlva lesz 48 éves és gőzöm sincs mit adjak! Milyen ötleteitek vannak? Kérlek benneteket hogy mihamarabb írjatok RENDES ötleteket! 14L

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 16:53
 1/5 anonim válasza:
Parfüm? :) Én anyukámnak is nem rég volt a születésnapja és én azt adtam neki. Vagy ha neked nem tetszik az ötlet, akkor egy csokor virág, akár a kertből , mellé egy szép képeslap, vagy csinálsz magadtól valami szép képeslapot, és írsz egy szép verset a netről vagy idézetet! Az is nagyon szép tud lenni! :)
2013. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél neki, amiről tudod, hogy vágyik rá, de magának nem venné meg. Nem tudom, mennyit szánnál rá, de én pl. anyukámnak egy-egy jobb ruhadarabot szoktam venni, amiről tudom, hogy sajnálná magára költeni, hiába van rá szüksége. Nem nagy dolgokra kell gondolni, pl. vettem már neki márkás, jó minőségű pamut fehérneműt, alkalmi blúzt, sálat stb.


De ugyanígy örömet szerezhetsz egy minőségi törülközővel, kozmetikai szerrel (ha tudod, hogy amúgy használná), konyhai eszközzel, vagy épp csinos bizsuval is.


Te ismered anyukádat, mire lenne szüksége.


A lényeg, hogy kacatot ne vegyél, gondolok itt "legjobb anya" feliratú bögrére, mécsestartóra és a többi sablonos ajándékra. :)

2013. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret olvasni, akkor könyvet, ha imádja az édességet, akkor bonbont, persze a pénztárcádtól is függ, hogy mennyit szánsz rá, vehetsz neki egy szép nyári trikót is, vagy blúzt, vagy süss neki valami finom sütit/tortát és szépítsd ki aznap a szobát.
2013. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért is kéne bármit is adnod? Te egy gyerek vagy. Apádnak kéne adnia veled közösen, de nem neked.
2013. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kézzel készítettet adtam. Egy kis dobozkát (krémes doboz is megteszi) bevontam színes papírral, rá pedig papírból virágot ragasztottam, ilyen 3D beütésű lett az egész. Anyának tetszett:)
2013. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!