Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudom hogy ez már a 2367....

Tudom hogy ez már a 2367. kérdés, DE mit vegyek a párom szülinapjára?

Figyelt kérdés
24 éves lesz, friss mérnök. Már kapott fotó albumot, kispárnát, névre hímzett törcsit és más csecsebecséket, de már kifogytam az ötletekből. Kaja készítés kilőve, mivel nem otthon vagyunk. Köszi!
2012. júl. 30. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak új tűsarkú cipőt és szexi alsóneműt.
2012. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ti mennyit áldoztok kultúrára, de én személy szerint örülnék egy eredeti CD-nek a kedvenc előadómtól...

Szóval vegyél neki egy őt érdeklő CD-t vagy egy DVD-t, ha van egyáltalán mivel lejátszani.

2012. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el étterembe, legyen ez a születésnapi ajándéka!:)
2012. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
milyen mérnök? szakmájához kapcsolódó dolgot. én képész és forgácsolási technikus vagyok és asszonytól egy olyan tortát kaptam amin fogaskerekek és szürke festékbe mártott csokiforgácsok voltak. örültem neki poén volt :D
2012. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az általad felsorolt ajándékok konkrétan sz.arok már bocs:D a szándéknak örülne a férfi nem ilyen apróságoknak. férfias dolog kell, de komolyan. :D
2012. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kajáldát, kajacsinálást már lelőttük, erotika is meg volt már jó pár formában. Végül is most fog csináltatni névjegykártyákat, úgyhogy egy gravírozott névjegykártya tartót fog szerintem kapni.
2012. júl. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!