Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen tortàt készítettetek,...

Milyen tortàt készítettetek, csináltattatok a babátok 1 éves születésnapjára?

Figyelt kérdés

Figyeltetek arra, hogy cukor meg ilyen mindenmentes legyen? Mennyit adtatok neki?


Én egy szedres-csokis tortát szeretnék neki,De úgy normálisan megcsinálva, hogy cukor is megy bele meg rendes liszt. Vagyis egyenlőre ez tetszik a legjobban de érdekel, hogy ti milyet csináltatok neki hátha van valami jó kis ötlet..

Úgy vagyok vele, hogy úgy is mi esszük meg, ő max kap belőle egy pár falatot.

Nem tudom mennyit szabad nekik adni, de 2-3 falat esetleg belefér?



júl. 26. 15:12
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha mindent kóstolt/evett már abból amiből készül(tej,glutén,magvas gyümi,tojás,mogyorófélék-amik allergizálhatnak), akkor nem gondolom, hogy gond lenne. Egyszer van szülinapja egy évben, szerintem pár falattól nem lesz gond. Nekünk cukrászbarátnőm készített fehércsokis-áfonyásat. Azon is volt tejszínhabtól elkezdve minden, de semmi gond nem volt. Ésszerű mennyiséget kapott, meg inkább csak játszott vele. 😁
júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint egyet értek az elsővel. Nálunk anno csokitorta volt amúgy,
júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

"Figyeltetek arra, hogy cukor meg ilyen mindenmentes legyen?"


Nem szeretném laktóz- gluténmentes paleovegán woke fitnessb*zinak nevelni a gyerekemet aki minden szirszartól óvva meg féltve van épp ezért lesz tinikorára divatdepressziós meg szorongó.


Megkérdeztem tőle milyen tortát zabálna azt mondta dobosat ezért ilyet rendeltem tüzijátékkal amit elfújt ilyen egyszerű. Bajnok lesz belőle akarcsak az apja.

júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm kislányának első tortája simán gyümölcstorta volt.

Keveset kapott belőle és ahogy az első írta, inkább játszott vele

júl. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Bármilyen tortát rendelhetsz, főleg, ha már eszik mindent, 2-3 falattól semmi baja nem lesz. :)


#3 1 évesen már meg tudta mondani, hogy ő dobostortát kér??? Ez tényleg zseni...

júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
23%
pelenkatortát
aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!