Mi a véleményetek arról, amikor nők/férfiak pénisz/női emlő formájú tortát adnak barátaiknak egy évfordulón?
Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 13:47
12/26 anonim válasza:
Akik szerint ez vicces, írják már meg, kérem, hogy mi a vicces benne! Köszi!
13/26 anonim válasza:
Én leakartam írni.. De rájöttem ha valaki nem érti a poént és túl " intelligens" ehez... Inkább bele se megyek.
Mindenki röhögjön azon ami jól esik 😊
14/26 anonim válasza:
Azért írd le, kérlek!
Ez a dolog nekünk is vicces volt.. még az oviban.
"- Jujj, kuki, jujj, nuni, hú de vicces, hi-hi-hi-hi!"
15/26 anonim válasza:
Hát igen..
Vannak ilyen unalmas emberek is...szomorú
16/26 anonim válasza:
Attól unalmas valaki, hogy nem tetszenek neki az altesti poénok? Hány éves vagy te?
17/26 anonim válasza:
Belső körökben elfogadható, akár viccesen is elsülhet, de ha már csak egy kívülálló is van a társaságban, benne megbotránkoztatást kelthet.
18/26 anonim válasza:
Évfordulóra szerintem gáz.
Ha olyan stílusú a leánybúcsú/legénybúcsú, oda poén lehet.
19/26 anonim válasza:
15: aki nem közönséges, az nem feltétlenül unalmas. Nem függ össze a kettő.
20/26 anonim válasza:
Én biztosan nem adnék ilyet senkinek, és egyáltalán nem örülnék, ha ilyet kapnék. Pedig nem vagyok prűd egyáltalán. Szerintem lehet csináltatni sokkal eredetibb, humorosabb tortát is, ha már valaki ilyenben gondolkodik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!