Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Személyesebb ajándék a párom...

Személyesebb ajándék a párom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Hasznos ajándékot már vettem neki, de szeretnék valami kreatívabbat, személyesebbet is. Gondoltam például arra, hogy veszek egy albumot amibe berakom az eddigi közös fotóinkat és gyűjtjük bele a többit, de szerintem ezt inkább majd évfordulóra, mert rólunk szól,és én pedig olyan ajándékot szeretnék neki adni ami róla szól. Megsütöm neki a kedvenc sütijét, emellé szeretnék még valami apróságot. Szereti az autókat, a focit, és vadásznak tanul. Esetleg valakinek valami ötlete?😅

2020. aug. 4. 14:30
 1/6 anonim válasza:
57%
Az album jó ötlet!
2020. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
Szerintem egy album, a süti, egy focilabda és egy sör csokival:D
2020. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy jó blowjob maradandóbb emlék lesz neki bármilyen ajándéknál.
2020. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vadásznak tanul,tehát én egy ilyen ajándékot adnék:

[link]

2020. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hmm hát például szerintem nyomtatathatsz polót neki a kedvenc együttesével, netán valami olyasmi szöveggel vagy képpel amiről egyből az eszébe jutsz, az album az nekem is nagyon tetszik de azigen inkább evfordulos, de akar most is egy kozos kepeteket kinyomtathatatod egy leretbe es az cuki.
2020. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat😇
2020. aug. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!