Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszter Budapesten: van...

Szilveszter Budapesten: van vele más is úgy hogy szívesen menne de még nincs kivel?

Figyelt kérdés

Próbáljunk egy csapatot összeszervezni!

Helyszín, program ötletek is jöhetnek! :-)


2015. dec. 29. 02:35
 1/7 anonim válasza:
Szia! Hasonló cipőben járunk egy haverommal. Gözöm sincs hova mehetnénk...
2015. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írjatok privátot nekem, mi már ketten vagyunk (kort, nemet majd pribátban) akik Budapesten leszünk, és szívesen bővítjük a csapatot! :)
2015. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tankcsapda koncert?
2015. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tankcsapda is jó ötlet lett volna, de úgy tudom hogy az összes Barba Negrába szóló jegy elkelt.
2015. dec. 29. 17:17
 5/7 anonim válasza:

Mi is gondolkozunk épp valamin 3 barátommal, de én vagyok az egyetlen tutira mozgóképes, mert kivettem szabadságot, a másik 3 viszont dolgozik 31-én este 8-ig, attól függ majd nekik, hogy mennyire fáradnak ki.


Ha összejön 10 fő, akkor lehet, hogy lesz egy kis buli Budapest peremén, Kelenföldtől nem messze.


Írjatok kort és nemet privátban, valamint hogy hányan lennétek (az ő kor/nem adatukat is), és akkor megbeszéljük a dolgot! :)


Viszont ha haverok úgy döntenek, hogy nem jó, akkor viszont én csatlakoznék külön az összegyűlt társasághoz :D

2015. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van még tagfelvétel? :D Hogy áll a szervezés? :D
2015. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem (5-ös) vagy a kérdezőnek szól?
2015. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!