Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor házibuli vagy...

Rambo97 kérdése:

Szilveszterkor házibuli vagy az jobb ha elmegy az ember egy szórakozó helyre?

Figyelt kérdés
Tehát melyik a jobb?
2012. okt. 29. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Házibuli. Nekem az jobban tetszik. Ott nincsenek annyian, mint a szórakozóhelyeken. És olcsóbban megúszod, hiszen nem kell belépőt fizetni, hanem elég, ha viszel egy üveg valamit.
2012. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Házibuli. Szórakozóhelyeken pofátlanul nagy összeget kérnek el ilyenkor olyan helyeken, ahol máskor ingyen vagy párszáz forintért is be lehet menni. A plusz szolgáltatás meg kimerül abban, hogy kapsz egy pohár ótvar pezsgőt és jobb esetben egy szendvicset is.
2012. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Házibuli. Nem csak a pénz miatt, hanem... én jobban érzem magam otthon, mint egy olyan helyen, ahol csak piálnak, és üvöltöznek. Ez nekem nem jön be. De dönts te!
2012. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Házibuli,de csak akkor ha vendég vagy és nem a vendéglátó.

Én soha nem tartanák nagyobb társaságnak házibulit a saját otthonunkban,mert annak következményei vannak.Te hiába hagynád már abba a bulit megkell várnod míg mindenki elmegy,mert a házigazda mégse dőljön ki idő előtt,meghát felügyelni kell az eseményeket,magyarán nem tudsz 100%-osan kiereszteni mindent,illetve elengedni magad,mert az ezt töri össze,az azt hánnya le,az azzal bemegy a saját hálószobádba...meg stb stb...

Szóval énis a házibulira szavazok,de mint mondtam csak ha nem te tartod.

2012. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 11. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Csakis házibuli. Kivéve az éjfélt, mert akkor szokott lenni sok városban utcabál, így ott össze lehet futni ismerősökkel.
2012. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!