Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Kórházba milyen ajándékot...

Kórházba milyen ajándékot illik vinni egy munkatársam anyukájának, akinek tegnap volt a névnapja?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisebb csokor virágot, bonbont, gyümölcslevet.
2014. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem semmilyet. Egy munkatárs anyukájához nem illik bemenni a kórházba.
2014. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ő is bement az én anyukámhoz. Még ha nem is ment volna, ismerem az anyukáját és megtisztelem ennyivel.
2014. nov. 20. 14:43
 4/8 anonim válasza:
Desszertet, bonbont, de ha nagyon el akarod kápráztatni, egy szelet süti (feketeerdő vagy ilyesmi), ez nálam nagyon bejön.
2014. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Cserepes virágot nem engednek, csak vágottat. De csokit, sütit is csak akkor, ha nem kell diétáznia.
2014. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 laszlo racz válasza:
42%
A papot.
2014. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk nem is értem, hogy milyen alapon ismered és látogatod a hölgyet...

De ha mégis olyan a viszony, akkor virágot ne, mert nem engedik és egyébként is csak gondot okoz az elhelyezése az apró asztalkán.

Azt is meg kell érdeklődni, hogy diétázik e.

És azt sem előnytelen megtudni, hogy szereti e az édességet egyáltalán?


Végső soron a gyümölcs a legcélszerűbb - szerintem - vagy a paradicsom, paprika és hasonlók, mert ilyesmit nem tartalmaz a kórházi koszt biztosan!

Ezen kívül néhány lányos újság/magazin is nyerő lehet!!!

2014. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Egy munkatárs anyját nem nagyon látogatjuk, de a névnapján (ami elég lényegtelen) meg aztán főleg nem. Nincs neked elég bajod, minthogy haldoklók közé mászkáljál a vegyszerszagú büdösbe? Mikre rá nem érnek az emberek kínjukban.
2014. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!