Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit adjak még neki névnapra?...

Mit adjak még neki névnapra? Vagy ez elég lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal nem vagyunk még együtt 1 hónapja sem, viszont neki közeledik a névnapja.

Egy ilyen friss dolognál szerintetek elég lehet egy bekeretezett közös fotó illetve csoki? Vagy adjak még neki valamit?

15-16 évesek vagyunk, a segítséget nagyon szépen köszönöm már előre is ❤️



jún. 27. 12:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Bőven elég, ennyi idő után egy tábla csoki is megfelelő, a gesztus miatt.
jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem egy könyv, egy plüssállat és valami ruhadarab azért kéne még legalább
jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%

15-16 éves a kérdező, tehát még nincsen önálló keresete, 1 hónap után meg még szerintem inkább gesztusértékű az ajándékozás.


Egy ruhadarab, még ha csak egy olcsó pólót vesz is, 5000-nél kezdődik... 1 pár zoknit azért ciki adni.

Könyv szintén 4-5000-nél indul.

Teljesen jó a kép meg a csoki.

jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%
Ha szeret esetleg olvasni, csinálj egy “kollázst” a dm/rossmann fotónyomtatóinál, azt hiszem 220 forintba kerül kb, 3 képet tudsz egy diavetítős szalag félére tenni, lamináld le, és azt tudja könyvjelzőként használni
jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed, de szerintem bőven elég.
júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!