Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen minőségibb TEÁT ajánlot...

Milyen minőségibb TEÁT ajánlotok ajándékozásra? (viszonylag elérhetőbb áron)

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán ismerem az illető ízlését. Valami filteres félére gondoltam elsősorban, de nincs konkrét elképzelésem.
2015. dec. 19. 23:14
 1/8 anonim válasza:
34%
Saga. Nagyon finom, gyümölcsös.
2015. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a Saga gagyi (legalábbis én nem szeretem, nem ízlik), de a Pickwick minőségi, és rengeteg féle van.
2015. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Gárdonyi teaház, Milford
2015. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Gárdonyi, Milford, English breakfast
2015. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%
Gárdonyo teaálogatás. 2500Ft asszem az auchanban
2015. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én ajándékba valami szálasat választanék, esetleg vehetsz hozzá valami jópofa teatojást is, max 500 Ft-ért találhatsz.


Teát pedig szálasat Frei Cafe-sat ajánlanék, iszonyú finomak.


Filteresnek English Tea Shop, nagyon igényes a csomagolása is, van belőle válogatás is meg többféle karácsonyi csomag a dm-ben.

2015. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek az utolsóval, CSAKIS szálasat adnék ajándékba. Filteresből nincs olyan, hogy minőségi!


Nagyobb teatojást vennék hozzá. A müllernek van saját márkás szálas teája, nagyon jó áron, és egészen finom is.

2015. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha filtereset szeretnél, akkor ajánlom a különböző válogatásokat, díszdobozban. Én kaptam már többször is ilyet, nagyon örültem neki, mert tea-függő vagyok. :)

Egyébként lehet kapni különleges nem filteres teákat is, szép üvegekben, kifejezetten alkalmakra is. Nézz utána.

2015. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!