Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 75 éves édesanyámnak keresek...

75 éves édesanyámnak keresek ajándékötletet?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok... ruhája sok van (szerencsés alkat, turiban fantasztikus dolgokat vesz fillérekért.) A cipőket szereti, de azt próba nélkül nem lehet. Arckrémet kap. 2 éve Tv-t vettünk, az is kilőve. Utazni szeretne, de nincs kivel. Olvasni szeret, de az egyik szeme nagyon rossz, hamarosan műtik.

Édességet nem szereti. Ágyneműk, terítők stb. bően van.

Segítsetek légyszi,mert semmi ötletem!!! Pénz annyira nem lényeges most.



2015. dec. 14. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
" Utazni szeretne, de nincs kivel." ÉS ha 1-2 napra te mennél vele? ez jó lenne, karácsonyi meglepetésnek, hogy elmentek együtt 2 napra?
2015. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! Sokszor az élmény a legjobb ajándék! Persze nem ismerjük őt,nem tudjuk,mit szeret,de mindenképp érdemes így 75 évesen olyasmin gondolkodni,ami mondjuk kimaradt az életéből,de szeretne kipróbálni. Biztos van valami vágya(látni a tengert,polipot enni,búvárkodni,ejtőernyőzni,akármi...)
2015. dec. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!