Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van valakinek JÉGCSAP FÉNYFÜZÉ...

Van valakinek JÉGCSAP FÉNYFÜZÉR vásárlásban tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol vegyem és hogy mire kell figyelni vásárláskor. Amit tudok, hogy mindenképpen meleg fehért színt keresek, legyen szép sűrű és ne legyen horribilisen drága.
2014. dec. 7. 15:10
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a media márktban érdemes és legyen A vagy A+ vagy A++-os az alegjobb és 2 méternél többet ne
2014. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ledenvilagitasod válasza:

Szia!


Szerintem ne elektronikai nagyáruházban vedd mert ugyan azért a termékért máshol jóval kevesebbet kell fizetned. Mi karácsonyi világítások illetve évközi dekor világítások forgalmazásával foglalkozunk. Ha ilyen nagyobb áruházban vennéd, akkor spar, tesco, aldi, lidl amit ajánlani tudunk. Itt jóval megfizethetőbb áron vannak ugyan azok a termékek. De rengeteg webáruház kínálatában is nagyon minőségi termékeket találsz. Ha a weben keresel akkor valamennyire az ár mutatja a minőséget. Kb 87%-ban. Ha olcsó helyen veszel azok a termékek nem fognak rendelkezni a megfelelő tanúsítványokkal, míg egy nagyobb áruházláncban ilyen hibába nem futhatsz bele, viszont elképzelhető hogy drágábban adják mint egy kis és középvállalkozás. Viszont a kiárusításoknál csúnyán beszerzési ár közelébe is tudnak menni, ami neked jó lehet! :)

2018. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!