Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek ajándékba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan azt fogjátok írni, hogy én ismerem és nekem kell eldöntenem mit vegyek neki, de egyszerűen nem tudom...Szeret olvasni, szereti a zenét, a sztárokat, szeret rajzolni és szeret regényleket írni...személyes ajándékot, amin én és ő vagyunk olyat nem adhatok mert nem szeret fényképezkedni, vagyis hát van egy csomó képünk együtt de akkor sem akarná hogy valami ilyet adjak neki. Segítsetek légyszi!

2014. dec. 4. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy titkos naplót, esetleg egy tollat hozzá
2014. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a napló jó ötlet :D de még jöhetnek a kérdések :)
2014. dec. 8. 19:42
 3/5 anonim válasza:
Nekem is van egy rajzos barátnőm de még nem tudom mit veszek neki😞 de ha szeret olvasni vegyél nek vmi könyvet olyat amilyet szeret🎌
2014. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyetek együtt egy közös ékszert :) Mindkettőtöknek ugyanolyat :) Mi így csináltuk tavaly a barátnőmmel, nagyon bejött az ötlet :)
2014. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csokit :P
2014. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!