Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem sokára Karácsonyi-vásár...

Nem sokára Karácsonyi-vásár lesz a suliban. Mit vigyek?

Figyelt kérdés
tavaly mi gyűjtöttük a legtöbb pénzt mivel mindenki csak sütit meg könyveket vitt. Most is valami egzotikus dolgok kellenének de ugyan azokat nem vihetjük mert a többiek "visszavágnak" és az ötleteket valószínűleg néhány osztály majd tőlünk kopizza. Kérlek segítsetek !! :)

2014. okt. 27. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a süti továbbra is nagyon jó ötlet. Lehet karácsonyi hangulatban szépen kidíszített sütiket. Pl. mézeskalács, muffin.

A saját készítésű karácsonyfa díszek is jók lehetnének. Biztosan van a neten egy csomó ötlet, hogy miket lehet készíteni.

2014. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemrég linkeltem ezt egy másik kérdéshez: [link]

Szerintem ez jópofa ötlet. :) És használt égője biztos, hogy mindenkinek van otthon egy-kettő.

2014. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adventi koszorú, egyszerűbb karácsonyfa dísz, ha rákeresel a googlen biztos találsz valamit.
2014. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!