Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szóval karácsonyra kapok...

Szóval karácsonyra kapok pénzt a mamámtól szüleimtől mivel így egyszerűbben meg tudom venni a szükséges dolgokat. Szeretnék tablettet vagy érintős telót. De ugye nem olyan világban élünk hogy kettő menjen egyszerre. Melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés
Megértem ezt 12 évesen is.Hogy nem megy kettő egyszerre úgy hogy azért a pénzért mások megdolgoznak.

#tabletta #karácsony #érintőkijelzős telefon
2014. okt. 26. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsődlegesen mindenki telefont használ, okkal, mert praktikusabb. De azt ugye vágod, hogy internet nélkül egyik se ér semmit, azért meg havi szinten fizetni kell, ha értelems szolgáltatást akarsz.
2014. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszi.L/12
2014. okt. 26. 07:38
 3/4 anonim válasza:
Ha esetleg megmondanád mireakarod használni, többet lehetne mondani. Mert ha telefonálni akarsz a tablet nem jó megoldás.
2014. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

27/L


Ugyan nem vagyok technikus zseni,de én telefont választanék. A legtöbb opciót tudja,amire egy halandó telefonhasználónak és internetezőnek szüksége van,de előnye a tablettal szemben,hogy lehet vele telefonálni.

Játékokra, facebookra, watsappra, egyszerűbb kép és szövegszerkesztésre alkalmas a telefon. Amúgy meg pc tuti van otthon,a maradék dolgot meg meg tudod vele oldani.

2016. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!