Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vennem kell ilyen helyzetbe...

Vennem kell ilyen helyzetbe valamit karácsonyra?

Figyelt kérdés
A mostani évben nem nagyon tudok ajándékozni, most pedig bővült a családom, ugyanis van barátom és annak egy nővére. Akit megmondom őszintén nem nagyon csípek. Már volt hogy össze is vesztünk, szóval én tudom milyen és soha nem fogok rá igazán jó szemmel nézni. Azóta már "kibékültünk" szóval én nem akarok haragot normálisan viselkedek vele, de nem nagyon szeretnék neki semmit venni, és szerintem ő is így van velem. De ő tipikus olyan ember hogyha jó kedvében van akkor mindenkivel kedves, szóval félni való hogy rájött az 5 perc és nekem is vett valamit, de ha ő vett akkor elég ciki ha még egy csokit se adok neki. Mit csináljak ilyen helyzetben?
2013. dec. 14. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki olyan ajándékot amit adott esetben te is el tudsz használni vagy tovább tudsz ajándékozni. Tedd a táskásba és vidd magaddal. Ha ő megajándékoz akkor kiszaladsz érte a táskádhoz és megmondod hogy elfelejtetted behozni, ha nem ad semmit, akkor pedig nem kell tudnia róla, hogy te vettél valamit neki. :) Vagy ha nagyon rendes vagy akkor ettől függetlenül is odaadhatod neki. :)
2013. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ilyesmire is gondoltam már csak nem tudom mi lenne az az ajándék..
2013. dec. 14. 00:55
 3/4 anonim ***** válasza:
egy különleges testápoló, egy fasza hajkefe, vagy édesség. és csak akkor kell elővenni, ha ő is előkap egy ajándékot neked.
2013. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyertya :) A legközhelyesebb ajándék, amit bármikor-bárkinek el lehet sütni, de ha megmarad az se baj, elhasználod otthon... Egy illatos gyertya egy nagyon egyszerű gyertyatálkán párszáz forint, celofán, kész :)
2013. dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!