Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van már egy csomó ilyen kérdés, de azért én is meg szeretném kérdezni.

Az egyik legjobb barátnőmnek szeretnék valami érdekességet venni...A könyv nem jó, mert már az egy csomó könyve van és az édesanyja is könyvtárban dolgozik, úgyhogy azt könyvet olvassa el amelyiket akarja.

Szeret nagyon rajzolni, és tud is..és szereti még a japán kultúrát és az animéket, meg a mangákat.

Nem jöheetnek szóba még ilyen bizsuk vagy nyakláncok, karkötők vagy ruhák.


Segítsetek kérleek :S


2013. nov. 14. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben általában lehet kapni festő készletet, vagy nyomtass neki japános/anime-s bögrét, pólót, puzzle-t, hógömböt (fotóboltokban lehet).
2013. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha igazi meglepetést akarsz okozni, akkor készíts egy albumot rólatok!

Ha esetleg rajzolt neked mangát, akkor tedd bele azt. Tégy bele képeket, írj a képek alá (hol, mikor) , vagy idézz korábbi vicces beszélgetéseitekből... én nagyon örülnék neki! Hajrá! ;-)

2013. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 blugyblagyblugy válasza:
Vegyél neki mondjuk pl. egy polot amin egy felirat van amit te választasz ki vagy egy olyat amin egy kép van amin eggyüt vagytok.Vagy vehetsz neki egy bögrét, hógömböt és még ilyen jo kis cuccokat.
2013. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!