Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Másfél-2 éves gyereknek az...

Másfél-2 éves gyereknek az adventi naptárba mit tesztek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 13:57
 1/4 cathilina válasza:
Csokit, miért, mit tennénk?
2013. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aszalt gyümit,aprócska játékot,pár szem gumicukrot,ileneket (mindig előtte teszem bele)
2013. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Én nem szoktam a másfél éves gyerekemnek csokit adni. Miért kellene???
2013. nov. 5. 18:58
 4/4 anonim válasza:
Tavaly ilyenkor 1,5 éves volt a kislányom, én se csokit adtam neki minden nap, egész decemberben. Csináltam naptárt gyufásdobozokból, mindegyikbe raktam egy darab papirt amire ráirtam aznap mit kap:trixi könyveket vettem kb 10et, néhány papirra túró rudit irtam, hógömböt, pici állatfigurákat, dörmi, tehát konkrétan csokit egyáltalán nem adtam még akkor neki, most idén se tervezek neki csokis adventi naptárt, persze már kap csokit, de nem azt a bolti adventi naptárt amiben minden nap egy kocka csoki van. Idén is trixi könyvek lesznek, túró rudi, csoki, keksz ilyesmi.
2013. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!