Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti tudtok szépen karácsonyfát...

Ti tudtok szépen karácsonyfát díszíteni?

Figyelt kérdés
(élő, nem műfenyő)

2013. okt. 3. 02:15
 1/7 anonim válasza:
73%
Szerintem igen, de a szépség relatív... :) Én a saját ízlésem szerint díszítem. A szabály az, hogy 1-2 színnél több ne legyen a fán. Többnyire az aranyat és bordót preferálom. A gömbök mellett teszek fel angyalkát, masnikat, néha 1-2 madarat is. A szaloncukrot szép kosárkába öntöm, és a fa alá teszem, soha nem a fára. Számomra attól szép, hogy harmóniát sugároz. :) Valakinek pedig biztosan a tarka fa tetszik, nem tudhatom... nekem ez. :)
2013. okt. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, mennyire "szép" (kinek mi szép?), de minden évben én csinálom.

Igyekszem egyszerűbb stílusban csinálni, nem nagyon eklektikusan, ne legyen giccses.

De azt szeretem, ha nem marad nagy üres rész a fán, igyekszem a díszeket egyenletesen eloszlatni. Régen anyukám szebbet csinált, egységesebbet: mindig piros volt minden dísz, szépen harmonizálóak, és még egész szimmetrikusan is sikerült eloszlatnia őket.

Most sajnos nincsenek ilyen egységes díszeink, hanem többféle: kis figurák fából (ezeket nagyon szeretem), hagyományos gömbök, különféle lígő-lógó cucc... :)

Minden évben nézem, hogy kellene venni valami egységes színvilágú szettet, mint régen, de olyan drágák... :(


Egy szó, mint száz: anyukámé szebb volt, de azért igyekszem most is.

Meg hát most sok a saját készítésű dísz is, mind a fán, mind alatta. :)

2013. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen a szépség relatív teljesen.


Anyósomnak az a szép ha ezüst díszek vannak elvétve a fán és ennyi. Nagy fa és szinte teljesen üres. pár ezüst dísz és késsz. Mikor elöször náluk voltunk és feldíszítette akkor azt hittem még csak akkor kezdjük, mikor közölték hogy késsz.


Èn sok díszt szeretek, csak üveget és színeset. Az égö is színes és ezek a díszek között vannak nagyon drága swarovski dísz is(minden évben kapok a férjemtöl 1-2 díszt).

2013. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schocko ***** válasza:
0%
Tudunk.
2013. okt. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommenteket :)
2013. okt. 3. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Mi is szoktuk nézegetni a Swarovski-s díszeket, de nálunk minden évben eltörik legalább egy dísz, folyton rettegnék mi lenne, ha a Swarovski-s törne el! Remélem a te díszeid soha nem törnek majd össze! :)
2013. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem az a legszebb amikor sok szín van rajta!ha 2 szín van rajta az olyan unalmas...:( minél színesebb annál izgalmasabb! ;) én ilyen sorrendben szoktam feldíszíteni a fát:


1. rakd fel az égőket,úgy igazísd hogy be vannak kapcsolva,mert akkor sokkal jobban áttekinthető :)

2. ha szoktál rakni mézeskalácsot vagy szaloncukrot,második lépésként rakd fel azokat!

3.akaszd fel a díszeket

4.szórj/lógass fel rá az anygyalhajat(attól függ milyen van)

remélem tudtam segíteni :)

2013. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!