Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit javasoltok, és hol? (Ajándék)

Mit javasoltok, és hol? (Ajándék)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemsoká itt a 24.-e, és természetesen az ajándékozás. Ötleteket szeretnék kérni 2 ismerősön okán. Elsőként a legjobb lánybarátomnak szeretnék venni valamit. Ami konkrétum lenne, hogy kapcsolódjon Michael Jacksonhoz, és maximum 2.500Ft-ba bele tudjam paszírozni. A második esetben pedig tippeket szeretnék kérni, mit adhatnék egy olyan lánynak, aki iránt sokkal többet érzek, mint barátság. Nagyon jó a viszonyunk (de baráti), ennek ellenére nagyon titkolózós, tehát nem tudom, mit adhatnék neki. Amit tudok róla, hogy a kedvenc énekese Beyoncé, szeret pihenni, viccelődni, és barátkozós típus. Tudom, nem sok segítség, és nekem illene ötlettel előállnom, de egyszerűen nincs. Esetleg tudnátok javasolni ajándékötleteket? Előre is köszönöm nektek! (Ha ez még segít, én fiú vagyok.)



2012. dec. 18. 20:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!