Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Sürgős. Mit adjak a legjobb...

Csengii kérdése:

Sürgős. Mit adjak a legjobb barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ő azt mondja hogy már meg van mit ad nekem,de nekem halvány fogalmam sincs hogy mit adjak neki. Én valami házi készítésű tárgyra gondoltam. Rajzolni nem tudok szóval azt ne..

Már böngésztem egy csomót,de nem találok semmi olyat.

Olyan valamit szeretnék neki adni ami nem fogyóeszköz (süti,ilyesmiket ne)annyit róla hogy szeret olvasni,metinezik (???),és szeret zenét hallgatni..

Akinek valami Ötlete vagy az írja le nekem légyszi.. Köszönöm.



#ajándék #barátnő #ünnep #karácsony #házi készítésű ajándék.
2012. dec. 18. 18:30
 1/4 anonim válasza:
Írd ki egy cd-re a kedvenc zenéit vagy vegyél neki olyan tollat amire rá van írva a neve vagy kedvenc könyv esetleg?! :D
2012. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ,végre van egy kis ötletem. :)
2012. dec. 18. 19:19
 3/4 anonim válasza:
Én a legjobb barátnőmnek vettem egy, üveg delfint (nagyon szép) vettem neki egy kis zümit (mert álaatbarát) és vettem egy üveg képtertót és beletettem a közös képünket és még egy A/4-es lapra kinyomtattam jó nagyra a közösképünket és meg írtam nenki 2db idézetet:DD és ez nem is kertült sokba csak 1000.-ft és a barátnőm sírt annyira őtült ennek mind.. nem az a lényeg hogy mijen drága hanem hogy szivből jön-e.. (meg azért tudni is kell hogy mit szeret:DD)
2012. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az jó ötletet,és már meg is van,mit adok neki :)
2012. dec. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!