Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mivel lephetnék meg egy...

Mivel lephetnék meg egy férfit, aminek örülne, de nem túlzás mégsem? Főleg urak válaszát várom.

Figyelt kérdés
Egy olyan férfiről van szó, aki fontos nekem, de még csak most ismerkedünk. Ilyen saját készítésű dolgokat ne írjatok kérlek, mert egy 30-40 éves férfi nem hiszem, hogy annak örülne. Férfiak, Ti minek örülnétek?
2012. dec. 13. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ennyi idős, de szerintem egy új öltönynek pl. örülhet, ha szereti az öltönyöket.
2012. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak most ismerkedtek, akkor nagy dolgot ne vegyél. Inkább valami aranyos poént, kedves dolgot. Ismerni kellene, mert mindenkinek más jön be, de pl. lehet gravírozott nyakkendőtű, egy pár meleg kesztyű, vagy valami olyan, ami egy közös élményre emlékezteti. (Cipőkanáltól a konyhai felhúzható időzítőig bármi, amit csak ő ért és te.)
2012. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sörnyitót! Félre téve a viccet, nem vagyok 30, de ruházati dolgokat ne vegyél, ha még nem ismered jól(hozzáteszem, hogy 4 éve vagyunk együtt barátnőmmel, és kifejezetten utálom ha próbál vásárolni nekem).
2012. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Plüssállatot
2012. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért plüss állatos kort már elhagyta:)

A kesztyű jó ötlet lehet, vagy ezüst medálra gondoltam még, amibe lehet gravíroztatni.

2012. dec. 13. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak ismerkedtek, akkor se ruházati cikket -kesztyű is ilyen- se ékszert ne vegyél. Könyv, fénykép album, ital, toll., notesz...
2012. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ital is jó ötlet, tudom, hogy mik a kedvencei. Már két éve ismerjük egymást, de eddig messze volt tőlem, így csak neten keresztül tartottuk a kapcsolatot. Mostanában kezdtünk komolyabban ismerkedni. Elég sok mindent tudok róla, de nem akarok túlzó lenni az ajándék terén. A medálra azért gondoltam, mert van neki egy ezüst lánca, amit mindig hord, de medál nincs rajta.
2012. dec. 13. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:

- bőr dolgokat (öv, pénztárca, kesztyű) - ne mindet!

- könyv kedvenc írótól

- jövő évi határidőnapló

- mandzsetta gomb (feltéve ha hord inget)

- sapka, sál

- CD- amire felénekled a kedvenc dalait

- élmény

- színház/mozi jegy

- wellness hétvége

- kirándulás

- romantikus találka az állatkertben

- hobbival kapcsolatos


Ruhát tényleg ne vegyél neki!


Üdv 29L

2012. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a bőr pénztárca jó ötlet és a könyv is.

A mozijegy is, van most egy film, amit mind a ketten meg szeretnénk megnézni.

A CD-re éneklés az nem hiszem, hogy menne, vagyis jobban jár, ha nem erőltetem:)


Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2012. dec. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!