Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vennétek az anyukátokna...

Ti mit vennétek az anyukátoknak a lánytestvéreteknek és az apukátoknak karocsonyra?

Figyelt kérdés
sürgőőőős
2012. nov. 14. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor már gyűjtögetek, és anyukámnak vettem egy csizmát, hozzá jó vastag zoknit, vettem neki termoharisnyát. Apukámnak még csak egy elektromos cigit vettem, mert láncdohányos, hátha leszokik róla, de még valami ruhadarabot fogok venni mellé, vagy egy órát. A lánytesó meg attól függ hány éves, én az enyémnek ruhákat vettem, meg kencéket, meg mivel már saját lakása van konyhai eszközöket.
2012. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Anyukámnak konyhai eszközöket veszek mert most volt felújítva a konyhája. Papámnak meg veszek valamit az autóhoz természetesen ilyen égőre gondolok a lámpához, üléshuzat :) Testvérem nincs. De szerintem ha lenne és lány akkor kozmetikai eszközöket :)
2012. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat így már könnyebb lesz!! :)
2012. nov. 16. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig próbálok valami hasznos dolgot.


Elromlott a telefonunk, úgyhogy hordozható telefont vettem a szüleimnek, emellé még valami konyhai eszközt fogok, mert anyukám sokszor süt.

Felesleges dolgokat nem veszek. Volt, hogy nem volt pénzem karácsonyi ajándékra, így az anyum ütött-kopott ezer éves sütireceptes könyvét átírtam újra (éjszakánként, hogy észre ne vegye), s varrtam rá egy borítót)

Kávét mindig veszek nekik, mert az fogyóeszköz.


Nővérem már felnőtt, így külön nem szoktunk venni ajándékot, inkább a gyerekek kapnak nagyobb értékben.


De vehetsz a tesódnak ruhát, könyvet, kedvenc CD-t, e-book-ot, parfümöt , órát stb. amire épp szüksége van, de nem telik rá.


De adhatsz élményt is ajándékba.

Pl.: ha keveset van együtt a család, akkor egy kirándulás, városnézés, színház/mozi látogatás, lányos-nap, korcsolyázás, kézműves tanfolyam stb.

2012. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is és most adtál egy nagyon jó ötletet!! :)))
2012. nov. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!