Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit vesztek karácsonyra?...

Kinek mit vesztek karácsonyra? Kort is nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
Köszi! :)
2012. nov. 7. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2012. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, 22L.
2012. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk "csak" közös karácsonyfa díszítés, sütés-főzés és ünnepi vacsora/iszogatás/beszélgetés lesz. Nem nagyon ajándékozunk ilyenkor semmit, mert egyikünknek sincs rá igénye (ami kell, azt úgyis megvesszük sima hétköznapokon).

Barátokkal ugyanez a helyzet, semmi ajándékozgatás, helyette meghitt este, és valami közös program.

24/N

2012. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Unatkozol vagy ötletet lopsz?
2012. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Pasimnak edzéshez francia rudat, illetve 1 pulcsit amit külföldről hozatok neki. Anyumnak ékszert. 20/L
2012. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Semmit. Kozos csaladi vacsora, sutes-fozes, beszelgetes. 37/n
2012. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Páromnak egy drága parfümöt,és még valami apróságot?,és mecsinálom a kedvenc édességét,édesanyámnak kedvenc csokiját,és gyógynövényes csomagot.Apósomnak sörikét egy tálcával:)Barátnémak szintén csoki és valami apróság amit még nem tudok mi lesz,talán egy fülbevaló,vagy egy hógömb.34/N
2012. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ajándékutalványt gondoltam 5000 értékben, vannak rá öten. Mást nincs értelme, mert mindenük megvan, én meg már kifogytam az ötletekből.
2012. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hát... Mi is inkább összeülünk, egy szerény kis vacsorára...

Nem állunk ugy anyagilag, hogy megengedhessük magunknak... Nekem most szombaton volt a születésnapom, arra sem kaptam semmit, de megértem, és nem is váron el.

15f

2012. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Anyukámnak egy társasjátékot, amit régóta kinézett magának, és sehol sem lehetett most már kapni... de én neten rátaláltam :D

Apukámnak három francia nyelvű regényt (tud franciául, de úgy érzi, formában kell magát tartania, ezért olvas franciául is)

Öcsémnek egy pulcsit és mini férfiparfümöt.

Legjobb barátnőmnek egy külön neki nyomatott vicces pólót (szeretne már ilyen nagyon régóta)


(előbbieket már megvettem)


Barátomnak színházjegyet és még vmit, valószínűleg egy szebb színházi ing lesz belőle, de nem meglepetéspárti, úgyhogy ez még a megbeszélés tárgyát képezi.


Barátom anyukájának valami szép bonbont.


(lehet, hogy még veszek szüleimnek színzájegyet, és bedobok vmi apróságot barátnőm csomagjába, pl. körömlakkot)


23/l

2012. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!