Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék a "barátomnak"...

Mit vehetnék a "barátomnak" karácsonyra?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 2 hónapja van egy kapcsolatom, amiben utóbb kiderült, hogy neki van egy régebbi kapcsolata, akit nem akar elhagyni. (Állítása szerint szeret engem, de ez most lényegtelen.) Szóval olyan ötlet kellene, ami kicsit személyes, de haza is tudja vinni és nem kell magyarzkodnia miatta. 40 körüli férfi, zenész és a hobbija a biciklizés és a kirándulás. Bicikihez megvan minden!

2012. okt. 25. 10:10
 1/5 anonim válasza:

Nem akarom megmondani mit csinály, de a helyedben nagyon gyorsan elhagynám és keresnék mást!

Maradjon ennyiben a dolog, de majd később, ha szakítottatok olvasd ezt vissza! Rájössz, hogy igazamvolt, és hogy nem érdemel meg téged! :/


Na most az ajcsi: pl. túrazsák? Az miatt nem kell magyarázkodnia! Esetleg karkötő, vagy valami sportos (de ízléses) óra? :)

Sok szerit!

2012. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Az ajándékötlet nagyon jó, a túrazsák azt hiszem nagyon jó ötlet, tehetnék bele kütyüket is, kulacs, bicska, elemlámpa.


Tudom és igazad van, de mire ez kiderült nagyon meszerettem sőt azt hiszem beleszerette. És vele tudtam volna elképzekni hogy lehet közös jövőnk, jóval kiléptem a huszas éveimből, és pont ezért kellene változtatnom, de iszonyú nehéz.

2012. okt. 25. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy könyvet az egymás iránti tisztelet és megbecsülés témájáról.
2012. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a választ is nagyon köszönöm, igazad van, ez lenne a kézenfekvő!
2012. okt. 26. 21:34
 5/5 anonim válasza:

Nem csak a 20 éveseké a világ... :)

A korábbi singli divat miatt mostanában rengeteg a nem 20 éves egyedülálló pasi és nő!


Ha most nem kezdessz el változtatni, akkor majd öt év mulva? Akkor már nem 20 + 5 leszel! :/


Én a másik kapcsolatát ajándékoznám meg azzal, hogy bemutatom az igazi pasiját!

Legalább ti nők tartsatok össze, ha már mi ilyen bunkók vagyunk, nem?


Az első lépés a legnehezebb! (1es voltam)

2012. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!