Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha a héten feladjuk a levelet...

Ha a héten feladjuk a levelet a Mikulásnak, kapunk decemberben választ?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Milyen választ? Azt csak akkor tudod meg, ha kirakod a cipődet vagy csizmádat az ablakba, és pont az lesz benne, amit kértél. Visszaírni nem fog.
2012. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem, pont ezért kérdeztem. És olyanok válaszát várom, akik tapasztalatból tudják, mennyi idő alatt érkezik válasz?
2012. okt. 15. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod a címét a Mikulásnak, akkor igen.
2012. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Finnországira gondolsz? mert akkor nem
2012. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én régen írtam a Finnországinak,5 hónap múlva jött a válasz.
2012. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hát ezen az oldalon azt írják, h 1 hónapon belül válaszolt. És itt még találsz oldalt, ahol megadják a címét is. Sőt a Magyar Mikulásnak is írhatsz.

[link]

[link]

[link]


[link]


[link]

2012. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Baranya Nikoletta válasza:
Én még sose írtam a Mikulásnak, mert mindig ugyanazt hozta; narancsot, mogyorót, csokit és virgácsot. Írni a Jézuskának kell, és nem kell postázni, hanem odaadni a szüleinknak. :)
2012. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PetraSimsFan válasza:
te hány éves vagy, kérlek mond meg!:D már bocsi, de ti hisztek a Mikulásban? nekem vagy egy nővérem és őt meg engem bezártak kulcsal este a padlásra, míg kirakták a karácsonyi ajándékot!:D
2012. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Utolsónak: lol :D, de figyi, szerintem a finnországi Mikulásra gondolt, tudod akinek TÉNYLEG ez a foglalkozása (remélem azért tudtad, hogy tényleg létezik "hivatásos" Mikulás, bár nem ő tölti meg a csizmákat és tesz ajándékot a fa alá egyes helyeken :D). Ha lehet neki írni akkor szerintem nem biztos, lehet h elég sokan írnak neki.
2012. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lol... jó kis kérdés. Attól függ, hogy mikor kapsz választ, hogy mikor bontja föl a leveledet.Többen írnak a mikinek és általában sok a dolga, na meg etetnie kell 500 000 manót is.De egyébként van facebookja is, azt naponta nézi félóránként. Én írtam neki levelet, tudom a címét is (Finnország, 6789, Déli sark, Jeges út. 8.) És tudod mikor kaptam választ? HÚSVÉTKOR!
2012. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!