Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek jó ötlet lesz...

Szerintetek jó ötlet lesz karácsonyra?

Figyelt kérdés

a barátom lábfétises és állandóan a talpamat és lábujjaimat puszilgatja és simogatja :D néha már beteges de annyira aranyos. De amikor a zoknim szaglássza hááát :D

nos és karácsonyra kiagyaltam, hogy fogom az egyik zoknim és varrok belőle egy plüssmacit.

[link]

körülbelül igy csinálnám :) és kapna mellé egy drágább parfümöt.

Vélemény?:) 16lány



2012. szept. 18. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó ötlet, főleg, ha lábfétise van! :D Ne felejtsd el megemlíteni, hogy ez az egyik zoknidból készült! :)

Ja, és nagyon örülök a kérdésednek, mert én már most gyűjtögetem a karácsonyi ajándék ötleteket, és ez a kérdés nagyon hasznos volt nekem, nagyon jó ötletnek tartom ezt a plüssmaci-készítést. Szerintem fogok pár szerettemnek ilyet ajándékozni, pl. a legjobb barátnőmnek csinálok egy ilyen macis kulcstartót, a nővéremnek, a többi barátnőmnek is. Hú, imádom ezt az ötletet, köszi érte! És Te is bátran csináld meg, biztosan örülnk fog neki a barátod!

16/L

2012. szept. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. szept. 26. 17:52
 13/18 anonim válasza:
Szerintem nagyon jo ötlet
2012. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tövig lenyomnád a lábadat a torkán, az lenne neki a kánaán!
2012. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

miért gondolja mindenki azt h annak akinek lábfétise van az egyből egy perverz állat és más nem is izgatja fel nekem is az van és igen szeretem mert szerintem nagyon igényes tud lenni ha egy lánynak szép formás lába van de ettől még nem csak ez izgat fel és nem akarom h akárki is ledugja a torkát a lábamon na bocsi az off ért :D

szerintem is nagyon jó ötlet ha én kapnék ilyet a barátnőmtől nagyon értékelném a figyelmességét :D szerintem csináld csak meg :)

17/F

2012. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még mindig jót röhögök ezen a szrságon! :DDDD
2012. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
nagyon kreatív, de tény, hogy fura egy barátod van. járj nyitott szemmel!
2012. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D nyugi azért nem kell egymást megölni kommetnekben.D amúgy szerintem mindegyik pasi szereti a női lábakat csak van aki jobban felvállalja:)
2012. okt. 11. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!