Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a testvéremnek...

Mit adjak a testvéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Még van időm, hogy elkészítsem/megvegyem, mert csak 1 hét múlva fogunk legközelebb találkozni. Semmi ötletem nincs 20 éves, fiú, mindent megvesz magának amire szüksége van, vagy kell neki, ezért használati tárgyat nem tudnék neki mit adni.Valami ötletes dolog kellene, amiről tudja, hogy szeretettel csináltam neki. Kézügyességem annyira nem jó, szóval festeni meg rajzolni sem tudok :D Gondoltam rá, hogyha nem jön olyan válasz ami jó, akkor mézeskalácsot csinálok neki kidíszítve. Szerintetek örülne neki? vagy pl. ha te kapnád örülnél neki? Előre is köszönöm a válaszokat!! :) Kellemes Karácsonyt!!
2011. dec. 24. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mézeskalács jó

meg pl csinálhatnál olyat h egy szép díszes dogozba beleteszel kis papírfecnikre (írhatod kézzel, de nyomtathatod is) 365 db viccet. és mondhatod neki h minden nap az újévben húzzon ki egyet hogy nevetéssel teli legyen az új éve:D


kicsit macera a 365 viccet megírni de lehet egész rövideket is!!:)

2011. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
*dobozba
2011. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:DDDDDDD ez nagyon tetszik szerintem ez jó lesz, már el is kezdtem gyűjteni a vicceket, kinyomtatom, mert szerintem ha kézzel írnám, akkor ki sem tudná olvasni :D nagyon szépen köszönöm!! :)
2011. dec. 24. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!