Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha megveszed előre az ajándéko...

Ha megveszed előre az ajándékokat, hogyan tudod megállni, hogy ne add oda?

Figyelt kérdés
Novemberben három nagyon jó ötletem is volt, hogy mit vegyek egyes családtagoknak karácsonyra. A bajom csak az, hogy amint megvettem, mindig elszállt a késztetés, hogy karácsonyi ajándék legyen, még aznap odaadtam, hogy örülhessenek. Így viszont törhetem újra a fejem, kinek mit vegyek.
2011. nov. 24. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen késztetésem, hogy hamarabb odaadjam. Tudom hogy azt karácsonyra vettem, karácsonykor fogják megkapni, ennyi.
2011. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem volt ilyen késztetésem! Inkább az okozott gondot még gyerekként, h ne kutassam fel és nézzem meg mit kapok. 1x sikerült az akkori kedvencemtől, kazit megtalálnom és titokban meghallgattam.
2011. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az embernek nem biztos hogy van pénze még egyet, meg még egyet venni. De ennyi ötletem sincs sajnos.
2011. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele mint Te. Nekem azért is nehéz még,mert én egész évben készülök a karácsonyra.Ezt értsd úgy,ha meglátok valamit és tudom,hogy a családomból van olyan,akinek tetszene megveszem.Vagy ha nagy leértékelések vannak. Nehezen tudom megállni,nagyon nehezen de mégse adom oda. Én még a bon-bonokkal állok hadi lábon,mert azokat meg mindig megeszegetem :) Azokat általában 24-én szoktam megvenni,vagy ha más alkalomra veszem,akkor aznap.
2011. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eldugatom tesómmal :D

Most megoldódott ez a gond, mert 1000 km-re vagyok a családtól, és így nem tudom oda adni.

2011. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ezt csak a kislányommal szemben nem tudom megállni. Már legalább 1 hónapja veszek ezt-azt neki, hogy majd karácsonyra lesz...de eddig mindig odaadtam neki, miért álljon a szekrényben, mikor addig is játszhat vele?! Mostmár csak kinézem, mit szeretnék, és majd 2 hét múlva vásárolok Neki. Persze másnak már hamarabb elkezdem, nekik úgysem adom oda.
2011. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!