Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tervezel belföldi vagy külföld...

Tervezel belföldi vagy külföldi utazást karácsony környékén?

Figyelt kérdés
Mikor és hova? Inkább itthon töltöd a karácsonyt és utána utazol, a két ünnep között, vagy inkább előtte az adventi időszakban? Vagy magát az ünnepet töltöd máshol? Inkább wellness-re vágysz vagy más ország karácsonyi hangulatára vagy kíváncsi? Gyakran utaztál már ilyenkor vagy ez lesz az első?

szept. 29. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én novemberben utazok az USA-ba, ennyi. Karácsony körül nem megyek sehova. Nem tudom, szerintem sokkal nyugodtabb karácsonykor otthon.
szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Én (27 vagyok) úgy nőttem fel hogy a karácsony a család ünnepe, karácsonykor mindig együtt volt a nagy család. Bár nekünk anno nem is volt sok pénzünk, nyaralni sem jártunk soha. Felnőttként is ez maradt meg bennem, igazából mindig várom a karácsonyi időszakot,a sütést, főzést, fát, díszítést stb. A szilveszter pedig sosem érdekelt különösebben, életemben egyszer voltam buliban, amugy otthon, illetve színházba szoktunk elmenni párommal.

Tavaly volt elöször olyan, hogy karácsony után dec 27-jan 1 között elutaztunk, Görögországba. Sokszor voltunk már ott, inkább nyáron vagy kora ősszel, érdekes volt így télen menni az ünnepekkor. Jó volt. Bár ehhez hozzátartozik, hogy én eddig minden évben dolgoztam a 2 ünnep között (természetesen ilyenkor a gyerekes családok mennek szabira...), tavaly volt az első alkalom hogy el tudtam menni.

Mivel idén egész jól jön ki az ünnep, meg is beszéltük párommal hogy dec 27-29 között elmegyünk egy wellness szállodába. Ő szíve szerint a karácsonyt is ott töltené, de én abból nem engedek, az a családé :)

tegnapelőtt 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28%

Előző vagyok.

Párommal már 3-szor voltunk Amerikában nyaralani, de mindig nyáron. Egyszer szívesen kimennék decemberben is az ünnepekkor, nagyon kíváncsi vagyok hogyan nézhet akkor ki. Tényleg olyan-e mint a filmekben. Ezért "feláldoznék" egy családi karácsonyt.

tegnapelőtt 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen tervezek. Henningsvær-erbe megyek.
tegnap 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!