Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hova érdemes menni karácsonyi...

Hova érdemes menni karácsonyi vásárba?

Figyelt kérdés

Elsősorban Magyarország vagy a környező országok egyikébe mennénk. Érdekelne hogy tudtok-e valamilyen jó helyet.


Graz-ba, Budapesten és Bécsbe voltam már, lehet máshova mennénk most. Zágrábot javasolták még sokan, de ha tudtok jó helyet mondani, akár olyat ahol nincs tömegnyomor de hangulatos vásár szokott lenni azt megköszönném!



szept. 29. 12:57
 1/2 anonim válasza:
100%
Prága, gyönyörű város, és szép a karácsonyi vásár, csak nagyon sok a turista és rettenetesen drága. De amúgy gyönyörű. Vagy Debrecenben is mindig jó a hangulat :)
szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából tömegnyomor mindegyiknél van, hacsak nem mondjuk kedd reggel nyitásra mész :( Zágrábot én is javaslom egyébként, meg a krakkói is szép (bár az már eggyel távolabb van, tudom).
szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!