Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi lenne a legjobb karácsonyi...

Mi lenne a legjobb karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy osztálytársam, aki alig 1 hónapja jött hozzánk (egy ukrán fiú) és Karácsonyra szeretnék valami ajándékot venni neki, de nem tudom hogy mit. Valakinek van valami ötlete, hogy mi az, amit egy 14-15 éves fiúnak tudnék adni Karácsonyra?

2022. dec. 9. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi az összeg amiből ki kell hozni?
2022. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi más ötleted nincs, sok sok csokit. Én zoknit szoktam, ha fiút húzok, a Pepcoban mindig vannak olcsón karácsonyi zoknik. Mikulás sapka, szaloncukor. Ha van valami, amit tudod, hogy szeret próbálj ahhoz kapcsolódó kulcstartót venni vagy tollat. De pl ha rajzolni szeret, filcek. Ha sportol valamit, azzal kapcsolatban.

Amit kerülj, az a mikulás csomag (mandarin, mogyoró, mikulás csoki). Egyszerűen unalmas, persze ha szereti ezeket, akkor simán vehetsz, de nálunk senki sem örül ezeknek igazán.

Ha van a közelben Pepco, azt ajánlom vegyél onnan valamit, mert olcsó és vannak jó ajándékok.

2022. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék egy karácsonyi mintás puha takarót és egy csokit.
2022. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csoki, karácsonyi dekor. Nem túl személyes, de ha nem ismered annyira beválik. Esetleg megkérdezheted hogy minek örülne.
2022. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt hasonló mikor 3 évvel ezelőtt jött hozzánk egy ukrán fiú, és egyből én húztam abban az évben.

szeretett focizni szóval olyan párnát vettem neki amin kedvenc csapata logója van, meg valami karácsonyi bonbont és bögrét

2022. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
PS 5
2022. dec. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

kétlem, hogy bárki egy osztálytársának karácsonyra ps5-öt venne

kissé abszurd lenne, főleg hogy a legtöbben pár ezerért vennének csak valamit

2022. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!