Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ma Tavasz első napja van! Te...

Ma Tavasz első napja van! Te örülsz, ennek a gyönyörű időnek?

Figyelt kérdés
Rátok, milyen hatással van ez a gyönyörű kellemes meleg napsütéses enyhén szellős tavasz-nyár féle/közötti,idő? Ti örültök,hogy vége a télnek? Ha igen, miért? Milyen kellemes a tavasztól,hogy már elsején majdnem 20 °C fok van. Ti még miért örültök, ha örültök,hogy tavasz van? és lassan Nyár. :)
2014. márc. 1. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
jól esett arra kelni hogy süt a nap, felkeltem kinyitottam az ablakot, hagytam hogy az arcomba süssön a nap és vettem egy jó mély levegőt
2014. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tavasz első napja március 21-én lesz. ))

Viszont kit érdekel, ha az idő szép?

2014. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, sőt ennél is tovább megyek a tél március 21.ig tart. Tehát a tavasz első napja március 22 :-)


De, amúgy engem sem érdekel :-), egész télen enyhe volt az idő, szinte minden hétvégén kirándultunk. Ilyen enyhe télre nem is emlékszem. Klassz volt nagyon

2014. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszaitok. Akkor úgy jó, hogy a tavasz évszak első hónapjának első napja van? Lehet,hogy 21-22-én, lesz meleg tavaszias idő, és eddig meg addig tart 21.-ig tart a tél, de különben tényleg nem lehetett észrevenni, hiába tartják így,hogy 21-22.-én van tavasz első napja mert akkor lesz példának megfelelő idő (tavaszias idő) de tavasz első napja akkor is ma van. Te tudod, ugye,hogy a tavasz 3 hónapos évszak (március,április,május), ma március 1-je van, tavasz első napja. Több értelme is van a dolognak, ugye? :))
2014. márc. 1. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, örülök neki, bár jobban értékelném ha nem lennének fájdalmaim...
2014. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jobbulást...
2014. márc. 5. 15:42
 7/9 anonim válasza:

Hát a tavalyi március 15-hez képest forróság van :D

Sokkal jobb világosban felkelni mint a sötétben télen. Bár ma nagyon fúj a szél :/

2014. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Meteorológiai tavasz első napja Március 1. ! Csillagászati 20-21-22, attól függ melyik napra esik. A kettő nem összekeverendő, teljesen különböző dolog.
2014. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, ma van a tavasz első napja!
2014. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!