Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok a fotóalbumot,...

Ti nem unjátok a fotóalbumot, mint ajándékötletet?

Figyelt kérdés
Meg a fotóval ellátott bögrék, pólók, párnák, egyebek is olyan elcsépeltek, fantáziátlanok. Ráadásul a legtöbb helyen csak ráb*sszák a képet egy fehér bögrére, aztán csókolom.
2013. júl. 24. 14:04
 1/4 piriiiiii ***** válasza:
Ha normálisan van megcsinálva, normális és emlékezetes képekből, akkor egyáltalán nem, mivel a fotók személyreszabottak.
2013. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En nem szeretem az ilyen ajandekokat. Fotos bogre, parna, stb. Eddig parszor kaptam ilyet, mind a fiok melyen vegezte.
2013. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még soha senkitől nem kaptam és soha senkinek nem adtam fényképes ajándékot. Szóval nem. :)

A bögrét konkrétan kifejezetten jó ötletnek tartom.

2013. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig rühelltem az ilyen fotós marhaságokat, a barátom sem akar ilyenről hallani, mint ajándék, mert gáznak tartja. Értelmes ajándékokat szeretünk adni egymásnak, amikkel lehet valamit kezdeni, nem ilyen hasztalan vackokat. Ezek gyerekeknek és tiniknek való ajándékok.
2013. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!