Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Az osztályfőnököm megkért,...

Az osztályfőnököm megkért, hogy csináljam én az évnyitót. Milyen verseket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, szóval légyszi ne ilyen elsősöknek szóló verseket írjatok‘

2013. júl. 12. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Tanárok, Diáktársaim! Látom mindenki kegyetlenül szenved ebben az ünneplő-hacukában a 40 fokban, ezért nem is húznám sokáig ezt a fölösleges eseményt. A tanévet ezennel megnyitom.
2013. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Naaaa... most komolyan! Egyébként is az Igazgató Úr fogja megnyitni a tanévet. Nem egy 10.-es tanuló
2013. júl. 12. 12:41
 3/4 anonim válasza:
valami "iskolásat", Váci Mihály: Még nem elég sokszor elhangzik ünnepségeken.
2013. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia én az én iskolámba osztály képviselő és iskola elnök vagyok és az ilyenekről sokat tudok hát ha tudok segíteni:Weöres Sándor: Kezdődik az iskola Szalai Borbála: Csacsi Weöres Sándor: A tanév-nyitáskor Gyurkovics Tibor: Iskola nyitogató Létay Lajos: Mit akar a ceruza? ha van kérdésed nyugotan írj privit hát rem segítetem
2014. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!