Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Férfiak! Év fordulóra mi az...

Férfiak! Év fordulóra mi az aminek örülnétek? Amire úgyérzitek jelenleg szükségetek lenne? Nem valami nyálas dologra gondolok mint pl fényképes bögre meg egyebek.

Figyelt kérdés
Ötleteket várok de komolyan. Vannak ötleteim mit vehetnék páromnak 1 éves fordulónkra,de én arra lennék kíváncsi hogy ti mit kaptatok év fordulókra illetve mi az amire vágynátok,persze nem horibilis árakra gondolok itt. Normál árkategória.
2013. jan. 29. 10:07
 1/5 poet1 ***** válasza:
Nem feltétlen hasznosnak,de praktikusnak. Pl. Előfizetés stb
2013. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:
Mondj hozzá egy ismertetést a férjedről úgy mindenfélét.
2013. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a dezodor mindig jó mert örülök ha nem nekem kell megvenni.... bögre is jó mert gyûjtöm õket... ha gyûjt valamit akkor vegyék azt annak én is örülök ha olyat vesznek ami még nincs a gyûjteményembe...
2013. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

A bögre is jó lehet ha szupi és szereti..

Saját pl:

[link]


De ez 5éve is 2e Ft körül volt. Viszont szupi.


A fénykép szerintem egy bögrén és bocsi akitől.. de butaság. A gyerekünk stb arcképe egy képkeretbe való. Arra van a képkeret. Bögrére nem való tényleg.

2013. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

Férfiaknak tetsző dolgok: műszaki cuccok, működő kütyük, sportos és aktív dolgok.


Fusd át ezeket is:


Mit adjak a barátomnak 18. szülinapjára?

http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__szuletesnap__3937078-..


Nők miért vesznek ajándékba férfiaknak zoknit és pizsamát?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..


Amúgy a szokásos dolgok is jók lehetnek. Pl valami ruha csak akkor tetsszen ám.

2013. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!