Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » BARÁTSÁG-NAPJA: aug.5! Ti...

BARÁTSÁG-NAPJA: aug.5! Ti hogyan ünneplitek meg ezt az IGAZ barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jól tudom, hogy a mai világban már nem három, hanem csak két releváns emberi kötődés van; a család és a szerelem. Sajnos tapasztaltam, hogy a harmadik, s talán a legfontosabb emberi kapcsolat, a BARÁTSÁG mára már értelmét vesztette, elkorcsosult és messzemenően nem lényeges a szerelemhez és a családhoz viszonyítva.


Azt is tudni vélem, hogy a legtöbben azt ugyan tudják, hogy pl. anyák napja mikor van, vagy a szerelmeseket mely napon ünnepeljük, de vajon hányan tudják, mikor van a BARÁTSÁG-NAPJA? Eddigi tapasztalataim alapján kb minden 20 emberből 1.


Mivel tudom, sokan nem tartják fontosnak ezt az érzést, mégkevésbé az ünneplését, nem várok kérdésemre nagy eredményt, de mégis megkérdezném, hogyan ünneplitek meg a barátság-napját? Mit tesztek azért, hogy e napon megemlékezzetek arról, hogy vagytok egymásnak, hogy számíthattok a másikra? Van esetleg valami elképzelésetek erre? Ha igen, akkor kérlek, írjátok meg. Akár azt is megírhatjátok, hogy ha nem ünneplitek, hogy mi az oka ennek?


Ha megoldható, akkor írjátok meg a nemeteket, korotokat, valamint azt is, hogy a barátotok (NEM A PÁROTOK) milyen nemű és korú.


Köszönöm a válaszokat



2012. aug. 2. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Augusztus elején szokott lenni nálunk falunap és ha azt vesszük akkor megünnepeltük a barátság napját ugyanis akkor buliztunk, csak nem tudtunk róla hogy másnap a barátság napja van.

Én 22 éves vagyok, a barátaim 20 és 23 év közöttiek.

2012. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!