Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Gimis lányok, minek örülnétek...

Gimis lányok, minek örülnétek ballagásra?

Figyelt kérdés

Ezüst medált lánccal, esetleg még mellé fülbevalót gondoltam.

Ti milyen típusúnak örülnétek?

Olyan lécci nem írjon, aki nem hord, nyilván olyannak veszem, aki szereti az ilyesmit.


2014. febr. 16. 17:28
 1/7 anonim válasza:
Én nagyon örülnék egy egyszerű nyakláncnak rajta a nevem kezdő betűjével :) És természetesen ha még hozzáillő fülbevalót is kapnék le sem venném többet :) Az ékszer a legszebb ajándék :) 15/L
2014. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én is örülnék az ékszernek,de csak olyannak amit én választottam.Emlékszem,egyik barátnőm egy arany láncot kapott az általános iskolai ballagására,soha nem vette fel.Tehát csak akkor vegyél neki ékszert,ha ő választja ki,mert akkor biztos örülni fog neki.Vagy adj neki pénzt,abból azt vesz amit akar.:)
2014. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én egy ezüst nyakláncnak nagyon örülnék de csak akkor ha a barátom venné nekem. De lehet csak én vagyok ilyen:) 15L
2014. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem aranyat vennék, azt más én sem szerettem...


ilyen szettre gondoltam:


[link]


tiszta ezüstből, fülbevaló+lánc+medál

2014. febr. 24. 22:32
 5/7 anonim válasza:
Én is inkább pénznek örültem volna amikor ballagtam :-) és abból azt vehettem volna amit akartam volna :-)
2014. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tetszik én örülnék neki:)

A pénzről meg csak annyit hogy jó ha van de egy igazi ajándéknak mindig jobban örül az ember.

2014. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy millának jobban örülnék...
2014. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!