Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Mit vegyek neki anyáknapjára?

Mit vegyek neki anyáknapjára?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy még messze van de nagyon fontos számomra,hogy boldog legyen azon a napon.Szereti a kényeztetést(NE ÉRTSÉTEK FÉLRE!),a kávét,stílusos étkezés,szép ruhákat és cipőkete(közben kényelmeset is).Azt nem hagyhatom ki,hogy Májusban lesz 42 éves és én is májusban leszek 12 tehát ha lehet egy 12 éves lány keretébe beleférhető legyen.

2018. ápr. 21. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elkészíted a reggelit, szépen megteríted az asztalt és átnyújtasz egy csokor virágot. Ha így indul a nap, biztosan boldog lesz estig.

Majd a születésnapjára veszel neki valami kényeztető ajándékot.

2018. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!Ehez nem kell nagy kézügyesség sem: Mi kartonból vágtunk ki szívet és egy képet ragasztottunk rá(elhagyható, nélküleis mutatós) majd virágokat vágtunk ki, felhajtottuk kicsit a szirmait, és úgy ragasztottunk rá, kb. 80-100 db virágot.

Örülök, ha bárkinek is tudtam segíteni!

2018. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!