Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Percy Jackson rajongók!...

Percy Jackson rajongók! Szerintetek minek örülne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyakunkon a karácsony, nyilván már mindenki karácsonyi lázban van meg minden. Az a helyzet hogy a legjobb barátnőm Percy Jackson rajongó, és odavan minden ehhez kapcsolódó dologért. Van már Félvértáboros pólója, meg "táboros gyöngyei" is vannak. Kék sütit fogok neki sütni az biztos, de nem tudom, hogy ezen kívül mit adjak neki a témában...nagyon örömet szeretnék neki okozni, mert tényleg egy csodálatos ember...kérlek segítsetek, ha tudtok :) Előre is köszi és boldog karácsonyt! :) ;)

2015. dec. 18. 19:02
 1/3 Loretta2 válasza:
Esetleg ha nincs meg neki a könyvek közül valamelyik rész. Nem tudom mit lehet még.... ha létezik akkor bögrét, kitűzőt meg valami ilyesmiket. Ha léteznek :)
2015. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csináltass neki Jupiter táboros pólót :)
2015. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a Jupiter táboros pólón már gondolkoztam :) A könyvből az összes megvan neki, még az Athéné jele is :3 mondjuk szerintem egy rajongónál ez alap :)
2015. dec. 20. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!