Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adhatnék neki karácsonyra?...

Mit adhatnék neki karácsonyra? Após

Figyelt kérdés
Az a szitu h após rettenetesen gyűlöl.. De mégis ajándékozunk. Vállalkozása van mindene megvan amit csak akar. Szeret vadászni, pálinkát inni- ritkán mikor kedves anyós nem tud róla :D. Ő pénzben méri a szeretetet is.. Mit tudnék venni ami nem 100ezrekbe kerül!?

2015. okt. 18. 23:27
 1/3 anonim válasza:

Nem gondolod hogy még nem itt van a karácsony?

De mondjuk én is gondolkoztam hogy mit vehetnek karácsonyra a szüleimnek..na de hat meg gondolkozhatok.

Am a kérdésre: Hat mondjuk pálinka, puska:D

2015. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó meleg irha kesztyű?

Vannak nagyon szép térképek a vadászati helyekről illetve könyvek.

Esetleg párosíthatnád:láttam nagyon szép üvegeket amin állatminták vannak és abba lehetne pálinkát tölteni.

Az interneten találsz olyan bőrpénztárcát amin szarvast ábrázolás van.

Ha egész nap elvan vadászni akkor olyan táskát amibe minden belefér és dugihelyre a pálinka. Rögtön meg fog szeretni érte.

2015. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon kellemetlenül érezném magam, ha olyannak kellene ajándékoznom, aki utál engem, de úgy érzem, téged érdekelnek a külsőségek, a társadalmi elvárásoknak megfelelni. Szerintem faggasd ki a párod, hiszen ő ismeri legjobban az apukáját, hogy minek örülne. Nézz körül egy vadászboltban, mit lehet olcsóbban kapni, ami a vadászathoz kell.
2015. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!