Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot illene venni...

Milyen ajándékot illene venni diplomaosztóra?

Figyelt kérdés
Hivatalos vagyok az egyik lány ismerősöm diplomaosztójára és azt szeretném kérdezni, hogy milyen ajándékot illik ilyenkor venni? Mivel nem vagyok se rokona, se olyan közeli barátja, ezért gondban vagyok a dologgal. Egy jobb minőségű bor/pezsgő valamiféle bon-bonnal nyerő ilyen esetekben is? Esetleg gravírozott üveggel az ital vagy egy gravírozott toll az évszámokkal? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 5. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pia,10-15 ezerért.
2015. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson 10-15 ezerért. Ha semmit se adsz, akkor se történik semmi, neki megtiszteltetés, hogy elmész, de ha akarsz valamit, 5000-rel már meglehetősen gáláns voltál, de hogy mi a sok, az az ő anyagi helyzetüktől függ. Lánynak nem annyira hagyományos az ital, gravíroztatni fölösleges macera, nem fog eltenni egy üres üveget. Egy gravírozott tollat se értékel egy mai fiatal. Bonbon, virág, esetleg könyvutalvány megfelel.
2015. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent értékeltem, amit anno barátoktól kaptam. Valakitől csak egy szál, vagy egy csokor virágot kaptam, valakitől egy üveg piát. Nem vagyok nagy alkesz, egy évig őrizgettem, mire elfogyasztásra került, ettől függetlenül örültem, hogy velem örülnek és még gondolnak is rám valami aprósággal.

Ebből kiindulva én szinte bárminek örülnék. Tollnak is, bornak is, vagy egy üveg pezsgőnek, amivel közösen koccintunk. Teljesen mindegy. Egy unokabátyámtól egy szemüveges plüssmedvét kaptam talárral, sapkával és egy "papírtekerccsel" a kezében. Nekem ez is éppen elég aranyos volt. :)

2015. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csokor virág meg egy gratuláló képeslap szerintem elég ilyen helyzetben. Esetleg gravíroztass neki valami ajtóra szerelhető névtáblát, amin ott van a diploma jele is, MSc, MA stb.
2015. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 Melyik évszázadban élsz?Könyvutalvány?Na ne már.Nem kell hagyományos valami új kell
2015. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
szerintem a könyvutalvány tök jó... én speciel örülnék neki
2015. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!