Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A páromnak vettem karácsonyra...

A páromnak vettem karácsonyra valamit, de netről rendeltem, és sokkal rosszabb minőségű mint amilyenre számítottam. Szerintetek odaadjam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy megharagszik, mert nem olyan jó, mint amilyet szeretett volna, vagy nem tudom.. 7 hónapja vagyunk együtt, és szerettem volna olyat venni, amiről tudom, hogy szeretné. Amilyet vettem, olyat szeretett volna , csak a minősége nem túl jó. Szerintetek odaadjam?

2014. dec. 14. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Ne
2014. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy távirányítós autóról van szó, de csak ilyen minőségben találtam meg ezt a típust. Ezért gondolkoztam rajta.
2014. dec. 14. 16:10
 3/3 anonim válasza:

Küldd vissza! Csalódás lenne mindkettőtök számára. Nagyon szép gesztus, de mire tudná használni tönkremenne. Mi így jártunk pár hónapja párom születésnapján. :-) Ha belefér még az időbe küldd vissza és nézelődj még.


Sok sikert és Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

2015. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!