Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A legjobb karácsonyi ajándék...

A legjobb karácsonyi ajándék barátnőnek?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi ,hogy nem tudtok segíteni, mert nem ismeritek, hanem pár jófej ötletre. Az sem baj ha kézzel kéne elkészíteni,valami kreatív dologra gondolok .18 éves lánynak kéne.

2014. dec. 7. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Én könyvet kaptam a barátomtól amiben közös képek meg cuki idézetek voltak :D személyes ajándék, van egy honlap ahol megszerkesztheted, kinyomtatjak, összefüzik és kipostazzak, vehetsz mellé csokit virágot vagy amit jónak látsz :)
2014. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vehetnél hobbiboltban óralapot és mondjuk valami különlegeset tehetnél a számok helyére, pl. dobókockát hogy annyi számot mutasson, vagy ilyesmit. Lehetne akár nyaklánc benne a képetekkel am. nem is olyan drága. Ha van valami film amiért rajong akkor abból akár valami spéci kiadást, vagy posztert, de a posztert ha már igen ne "fő" ajándéknak, mert az azért nem olyan személyes. De ez csak pár ötlet. De amit az első mondott az is nagyon jó és ráadásul személyes is. :)
2014. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!