Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Pasinak mi lehet jó egyedi...

Pasinak mi lehet jó egyedi szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz a szerelmem szülinapja, és már december óra tudom, mit adok neki (programot), de pont aznapra, mikor lehetne menni, közbejött neki valami, és csak lemondani tudom, átrakni nem. (Kiakadtam persze, de nem mutattam) Gyorsan kéne valami nem sablonos meglepetés! Inkább élményt szeretek adni, mint tárgyat és ő is az a típus. (Nem rég vagyunk együtt, én meg nem vagyok nagyon eleresztve anyagilag, szóval ne nyaralás-kaliberű dologra gondoljatok.)

2014. jún. 12. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Masszázsolaj, erotikus masszázs.


[link]

2014. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudunk róla, hogy PASI. Tehát így : ágyékkötő.
2014. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En a baratomat a Momentan tarsulat eloadasara vittem el, nezd meg a honlapjukat, tobb fele estjuk van tobb idopontban. Nagyon szorakoztato, teljesen kikapcsol, mi nagyon jol ereztuk magunkat. :)
2014. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!