Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőmnek vettem egy díszpar...

Barátnőmnek vettem egy díszparnát, amin a képünk van rajta. De ezt így nem adhatom át neki, mert túl semmilyen. Valamivel fel kéne dobnom. Mivel dobjam fel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 17:49
 1/3 anonim válasza:
Kösd át egy piros szalaggal, és a szalagra tűzz egy kis cetlit, amire az van írva szeretlek. !! :)
2014. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kötést vhogy így gondoltam. [link]
2014. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez aranyos ajándék. Esetleg a csomagolás szalagjára rakhatsz még plusz meglepetést, ha arra van időd/kedved, kereted. Például egy kis medált, vagy karkötőt, kulcstartót valami olyan figurával, amit szeret...vagy csak a kedvenc édességét... Vagy készíts valamit, ha jó a kézügyességed. Szerintem a legtöbb lány annak nagyon örül. Nem gondolok nagy dolgokra, rajzzal díszített kísérőkártya, vagy hajtogatott (origami) kísérőlap stb. Majd írd meg, mi lett!:)
2014. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!