Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk! Mit szólnátok, ha a...

Fiúk! Mit szólnátok, ha a barátnőtöktől karácsonyra egy közös képes párnát kapnátok? Vagy ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

street workout sportal foglalkozik , nagyon szerti a zenét,


egy olyan kesztyű félét kap ami megvédi a kezét hogy ne legyen kemény edzés közben .

ezt az ötletet ő adta . :D

Valaki ? valamit? :) előre is köszönöm! :)


2013. dec. 17. 13:42
 1/8 A kérdező kommentje:

gravírozott nyaklénc esetleg ?

De mit gravíroztassak bele?

jajjj fogalmam sincs :/

bocsi ha hülye kérdésnek hangzik.. :/ :D de egyszerűen nem tudom .. első karácsonyom, amikor ilyenen kell hogy gondolkodjak . :)

nemtudom eldönteni, hogy a a nevem kezdő betűjét vagy esetleg a dátumot amikor össze jöttünk .. :D vagy mit ?

FIÚK minek örülnétek !!-??? segítség!

2013. dec. 17. 14:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Már annyi ilyen kérdés volt a közös képes párnáról, és annyi válasz, hogy ezek a giccses dolgok csak nektek lányoknak olyan cuki ajándék.

Fiúk nem szeretik. Én is kaptam egy ilyen párnát a volt barátnőmtől. Mosolyogtam, megköszöntem (hogy ne bántsam meg) de másnap már a szekrényem mélyen volt elrakva.

A nyaklánccal meg az a gond, hogyha sportol (én is sportolok) akkor az ékszer csak hátrány.

A kesztyűféle jó ötlet. Vegyél azt, mellé édességet, vagy egy hatalmas tábla csokit. Imádjuk a csokit..

23/F

2013. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Igazából teljesen mindegy hogy mit veszel neki.Itt most nem az anyagi részét hanem a szándékot kell nézni.:)

Bármit vehetsz neki,mindenképpen örülni fog mert,gondoltál rá.:)

2013. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Párnát ne, én lány vagyok, de még nekem is túl giccses lenne.

De a közös kép lehet egy szép keretben, vagy közös képekből egy kicsit nagyobb méretű montázs.

2013. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Párna? Na ne...

Inkább egy bögre, rajta a fényképeddel (vagy nélküle) és ezzel a szöveggel:

Jó reggelt! Hogy aludtál?

2013. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem . köszönöm! :)


de én az ékeszer mellett döntöttem :)!

a monogramommal ! :)

2013. dec. 17. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem az ő monogramjával? :S
2013. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jaj, ne basszál már ki vele, ne a monogramoddal! Akkor mihez kezd vele, miután szakítottatok? :D
2013. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!